Alışveriş Sepeti : 0 Item(s)
Columbia Online

Fıyat ve Kargo

Kargo & İade

Kargo seçenekleri ve teslimat süreleri

Biz Fedex, DHL, EMS, UPS, TNT, dünya çapında ürünlerimizi gönderebilirsiniz. Müşterilerimiz 7 ila 15 iş günü içinde kendi paketlerini alacaksınız.

paket parça

Sipariş sonuçlandırılması sonra, size teslimat adresi depomuzdan sipariş izleyebilirsiniz bir takip numarası alacaksınız. Sipariş FedEx, DHL ve EMS, UPS, TNT izleme sistemi görünecektir önce birkaç gün sürebilir, dikkat.

Siparişleri iptal

Eğer siparişinizi iptal etmek isterseniz, hemen bir e-posta gönderin. En siparişler sipariş tarihinden itibaren 1-2 gün içinde sevk edilir. Sevk Siparişler iptal edilemez.

geri gelmek

Imalat hatalarına yüzünden, biz müşteriye hiçbir ücret ödemeden ürünlerini değiştirmek veya onarmak istiyoruz. Bir öğeyi döndürmek için kaliteli hammadde hiçbir sorun vardır, bize e-posta ve aklın sizi bilgilendirmek zorundadır. Size Ayrıntılı talimatlar verecek. hiç giyilmemiş ve tüm orijinal ambalajı ve etiketleri içerirler - mal aldıktan sonra 7 gün içinde iade edilmelidir. Restocking veya işleme% 10 ücret avlama hariç, orijinal ödeme yöntemi kredi için. Müşteri nakliye için ödemek zorundadır.
Copyright © 2021 www.mesapunt.com. Powered by Columbia Online