Alışveriş Sepeti : 0 Item(s)
Columbia Online

Güvenlik

Bu Gizlilik Politikası, kişisel verilerin gizliliğini korumak nasıl genel anlamda açıklar. Bu bize kayıt olurken verdiğiniz tüm kişisel bilgiler için geçerlidir.

Hangi bilgiler toplanır?

Kişisel bilgi türleri size toplama koşullar ve bizim tarafımızdan talep edilen hizmet tipine bağlıdır topladığımız. Bu siteden bir ürün satın almak istiyorum Örneğin, biz isim, e-posta adresi, sevkıyat adresi, fatura adresi ve satın alma ile ilgili diğer bilgiler gibi bilgileri toplayabilir.

Biz "hassas verilerin" toplanması için rızasını elde etmek için kanun gereği olarak size bu politikaya uygun olarak kullanılmak üzere bize verdiğiniz tüm bilgilerin toplanması için izin verdiğinizi, o sürece, kabul edilir Bize tersini söyle.

Veri toplamak için nasıl

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde web sitemiz aracılığıyla bizimle uğraşmak durumunda, ya da bizzat bizimle temas olduğunda biz, kişisel bilgilerinizi toplayabilir. Biz sizin izniniz olmadan kişisel bilgilerinizi toplamaz. Biz bu web sitesi aracılığıyla bir işlemi kolaylaştırmak için gerekli alanları doldurun zaman rıza verilir inanıyorum.

Kişisel bilgilerin korunması

Kişisel bilgilerinizi korumak ve paylaşmak olmaz, kiralık veya satılık. Biz sizin hakkınızda sahip tüm bilgilerin güvenliğini sağlamak için tüm makul adımları atacaktır. Kişisel bilgiler elektronik, bilgisayar sisteminde hem saklanabilir. Güvenlik duvarları, şifreler, anti-virüs yazılımı ve e-posta filtreleri tüm elektronik bilgileri korumak için ACTO.

Bu Gizlilik Politikasında Değişiklikler

Biz iş gereksinimlerine ve yasa değişiklikleri gibi bu Gizlilik Politikası değişebilir. Bu Gizlilik Politikasında herhangi bir değişiklik sitemizde güncellenecektir, bizim son gizlilik politikası var emin olmak için periyodik olarak bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Sorunları çözün

Eğer toplanan veya nasıl kullanıldığını kişisel bilgiler hakkında sorularınız varsa, lütfen bize ulaşın. Biz en kısa sürede sorgu veya şikayet yanıt verecektir.
Copyright © 2021 www.mesapunt.com. Powered by Columbia Online